Drużynową Kamyków jest w roku 2020/21  dh Wioletta Krzysztoforska.                                                              Zbiórki w piatki o godz. 15.30.
Zuchy poprowadzą druhny  Basia Siecińska i Martyna Listkowska.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by podziałać z  nami 🙂

Drużyna Harcerska o specjalności artystyczno – turystycznej działająca przy GOKu powstała w roku 2003. Początkowo jeimg_8403j patronatem był Tadeusz Zawadzki „Zośka”. W początkowym naborze drużyna była 22 osobowa.  W roku 2008 „Zośki” spotkało niezwykłe wyróżnienie. Po Powiatowym Przeglądzie Piosenki Harcerskiej w nagrodę drużyna wystąpiła podczas koncertu z okazji 90-lecia ZHP na Pomorzu i Kujawach.

 

 

 

Koncert odbył się na deskach Opery Nova w Bydgoszczy. Harcerze zaśpiewali dwie piosenki harcerskie pt. „Szare szeregi” i „Lato z komarami”.

 

Praca w tym składzie trwała do roku 2008. Harcerze z dzieci
przemienili się w młodzież, która znalazła swoje miejsce w szkołach średnich poza Tłuchowem. Drużyna z przyczyn naturalnych przestała istnieć. Drużynową była Pani Wioletta Krzysztoforska.

img_8405

img_8407

 

  

Kontynuacją poprzedniej drużyny jest obecna DH im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyki”. Wspólne biwaki, zloty, spotkania, piesze rajdy, akcje, gry terenowe, chęć niesienia pomocy innym to jest to co ich łączy.

kamyki

kamyczki 2

kamyczki 1

 


by
Do góry
Zmiana czcionki